شنبه تا چهارشنبه : 16:00 - 08:00
info@hirmandinvestment.com
0428 7724 98+

اخبار و اطلاعیه‌ها

عنوان

گردهمایی شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت نفت

//
ارسال شده توسط
/
اظهار نظر0
/

حضور شرکت سرمایه گذاری هیرمند در گردهمایی شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت نفت

گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت صبح  روز یکشنبه، ٢٧ بهمن‌ماه به مدت سه روز با حضور وزیران نفت، علوم، تحقیقات و فناوری، معاون پژوهش و فناوری وزارت نفت، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و جمعی از مدیران ارشد این دو وزارتخانه در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت آغاز به کار کرد.

مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت در این رویداد تمرکز وزارت نفت را حمایت از شرکت های دانش بنیان دانست و اعلام داشتند: در این رویداد دو روزه درصددیم چندین استارتاپ را طی فرآیندی انتخاب و استقرار آن‌ها را در پارک فناوری صنعت نفت  مورد حمایت قرار دهیم که البته این حمایت منحصر به شرکت‌های مستقر در این پارک‌ها نبوده و همچنین سیستم تضمین خرید را برای تولید بار اول فعال خواهیم کرد.

در این گردهمایی که شرکت هیرمند به همراه صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر دانشگاه علم و صنعت حضور فعال داشتند. جناب آقای دکتر پالیزدار مدیرعامل محترم شرکت هیرمند پروژه های شرکت را خدمت جناب آقای مهندس زنگنه وزیر محترم نفت معرفی کردند و رسالت، ماموریت و دستاوردهای هیرمند را شرح دادند.

و جناب آقای مهندس زنگنه فرمودند ما بسته‌ای از راه‌حل‌ها را برای حمایت از شرکت‌ها از جمله تضمین خرید کالا و همچنین اعلام ممنوعیت خرید کالاهایی که توان ساخت در داخل را دارد، پیش‌بینی کرده‌ایم و انشالله نهاد صدور گواهی کیفیت انجمن نفت ایران را تقویت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه نخستین گام وزارت نفت برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اختصاص حدود ۱۸ هزار هکتار زمین برای احداث پارک فناوری در شهر ری بوده است، اظهار کرد: بخش نخست این پارک چند ماه آینده راه‌اندازی می‌شود تا شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها بتوانند از آن استفاده کنند.

در این گردهمایی شرکت سرمایه گذاری هیرمند افتخار میزبانی از جناب آقای دکتر ستاری معاونت محترم علم و فناوری ریاست جمهوری و جناب آقای دکتر ذاکری ریاست محترم دانشگاه علم و صنعت ایران را نیز داشت.

پاسخ دهید